Biedronka nowa aplikacja Gdzie ją pobrać?

Istnieje też możliwość aktywowania już posiadanej, fizycznej karty w aplikacji, by uzyskać jej wirtualny odpowiednik. Na ekranie logowania wybieramy klawisz ZALOGUJ. Następnie wpisujemy numer telefonu, który podaliśmy podczas wyrabiania karty Moja Biedronka.

Amerykańska agencja wzięła pod lupę banki działające w Polsce. Jedynym problemem jest rząd

  1. Stworzyliśmy aplikację, aby ułatwić zakupy naszym klientom.
  2. Jeśli tylko mieliśmy kartę Moja Biedronka przypisaną do numeru telefonu, wystarczy podać imię i nazwisko oraz ten numer, by móc korzystać z aplikacji.
  3. Polecam wybranie opcji “tylko tym razem”, co umożliwi poprawne działanie aplikacji, a jednocześnie nie da Biedronce więcej uprawnień, niż moglibyśmy sobie tego życzyć.
  4. Kolejna funkcja na dolnej belce aplikacji to Moja Biedronka, czyli wirtualna karta, która można zeskanować przy kasie.
  5. W kolejnym kroku logowania do aplikacji Biedronka musimy podać swoje imię oraz adres e-mail.

Aplikacja pamięta Twoje wcześniejsze zakupy spożywcze i na podstawie tych preferencji przygotowuje atrakcyjne propozycje. Tym samym z aplikacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani – pod warunkiem, że mają najnowszą wersję oprogramowania. Po zainstalowaniu jej, zalogowaniu się z użyciem numeru telefonu, a następnie skorzystaniu z instrukcji w otrzymanej wiadomości SMS, można korzystać z nowych funkcji.

Biedronka – Shakeomat, gazetki 2.4.0

Jeżeli nie wiesz, który wybrać, wybierz pierwszy. Aplikacja darmowa aplikacja, świetnie znają polscy klienci, to wiele korzyści w jednym miejscu. Klienci przede wszystkim mogą w niej sprawdzić aktualne gazetki oraz uzyskać dostęp do promocyjnych kuponów. Codziennie wspieramy klientów, aby mogli podejmować najlepsze dla siebie decyzje.

Dodatkowe informacje o aplikacji

Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu. Warto zauważyć, że przy kolejnych uruchomieniach aplikacji od razu po włączeniu pojawi się wirtualna karta Moja Biedronka Dzień handlu siä wprowadzenie gotowa do zeskanowania. Jeśli chcemy przejść do promocji czy ofert, musimy kliknąć “Start”. Dzięki funkcji Lista zakupów zniknie konieczność zapisywania niezbędnych produktów na kartce, czy też korzystania z innych narzędzi.

Rewolucja w Biedronce. SMS-y teraz wysyłają kierownicy sklepów

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji Biedronka pojawi się samouczek podpowiadający, jak korzystać i informujący o funkcjach apki. Będziemy musieli kilka razy kliknąć “dalej”, aż pojawi się ekran główny aplikacji. Następnie zobaczymy żółty ekran logowania do aplikacji Biedronka. Jeżeli otwierasz aplikację po raz pierwszy, wybierz “Załóż konto”. Aplikacja Biedronka właśnie została udostępniona wszystkim klientom. Wśród użytkowników aplikacji znajdzie się wiele osób, które na co dzień nie śledzą świata technologii, więc mogą mieć problem ze skorzystaniem z aplikacji.

Następnie będziemy przeniesieni do sklepu z aplikacjami Google Play (lub Apple App Store). W tym miejscu wystarczy kliknąć przycisk “zainstaluj”. Po zainstalowaniu pojawi się przycisk “Otwórz”, który należy kliknąć. Kontakt z Działem Obsługi KlientaChcesz złożyć reklamację? A może masz pytania lub sugestie, co możemy ulepszyć?

Dlaczego nie mogę zainstalować aplikacji Biedronka?

Do tego dochodzi też obsługa wirtualnej karty Moja Biedronka. W aplikacji sprawdzimy też najnowsze gazetki reklamowe i szybko dowiemy się, czy interesujący nas produkt Ferrari (NYSE: RACE) Roma wygrywa tegoroczną nagrodę Production Car Design Award objęty jest zniżką. Na koniec pozostaje wygodniejsza opcja płacenia blikiem – wystarczy przyłożyć smartfon do terminala i potwierdzić płatność w aplikacji bankowej.

W kolejnym kroku logowania do aplikacji Biedronka musimy podać swoje imię oraz adres e-mail. W kolejnym kroku musimy potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminami aplikacji Biedronka. Trzeba przesunąć ekran w górę i zaznaczyć wszystkie trzy okienka. Deweloper (Jeronimo Martins Polska S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Do tej pory nie miała wielu opcji, można było w niej tylko znaleźć różne oferty promocyjne, lokalizacje sklepów czy przepisy kulinarne. Przedstawiciele znanych dyskontów doszli jednak do wniosków, że to narzędzie trzeba nieco zmodernizować, żeby było dostosowane Boston Merchant Financial Broker-przegląd do obecnych potrzeb konsumenckich. W dzisiejszych czasach sklepy coraz częściej muszą oferować klientom skuteczne rozwiązania technologiczne. Kolejna funkcja na dolnej belce aplikacji to Moja Biedronka, czyli wirtualna karta, która można zeskanować przy kasie.

Aplikacja Biedronki posiada jeszcze jedno istotne ułatwienie. Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej. Wyszukuj wybrane produkty, dodawaj je do swoich list zakupów i grupuj na niekupione/już kupione. Karta Moja Biedronka jest chętnie używana przez wielu Polaków. Nic dziwnego – uprawnia ona do zniżek, a co za tym idzie, oszczędności podczas robienia zakupów.

Teraz klienci mogą sporządzić listę bezpośrednio w aplikacji Biedronka. Inną ważną nowością jest zastosowanie trybu ciemnego, który zwiększy komfort korzystania z aplikacji, jeśli dany użytkownik preferuje właśnie takie ustawienie ekranu. Nowa wersja aplikacji jest też dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei – nie tylko tych z wbudowanym systemem Android.

Za pobranie bezpłatnej aplikacji nie zostanie pobrana żadna opłata. Niektóre darmowe aplikacje umożliwiają dokonywanie zakupów w aplikacji oraz subskrypcji do nabycia. Płać za swoje zakupy szybko, wygodnie i bezpiecznie BLIK-iem bez konieczności wpisywania 6-cyfrowego kodu.

Leave a Comment