Як встановити WordPress локально на Windows, MacOS та Linux

Ви також можете встановити WordPress з Cpanel, використовуючи Softaculous. Це забезпечує набагато простіший підхід до встановлення CMS на вашому сервері Інтернет хостингу, але робити це вручну завжди краще. Замініть свій дому.com у наведеному вище посиланням за вашим фактичним посиланням. Після цього ви будете супроводжуватися сторінкою, що говорить: «Ласкаво просимо до відомого 5-хвилинного процесу встановлення WordPress! Далі виберіть список, під час якого ви хочете встановити WordPress.

  • Після встановлення локально WordPress у вас буде запис до простору адміністратора, який працює точно так само, як і будь який веб сайт WordPress.
  • Процес налаштування коригування бази даних, що покладається на постачальників Інтернет хостингу.
  • Ми маємо справу з оновленням вашого веб сайту програми програмного забезпечення WordPress на додаток до оновлення версій PHP.
  • Як головний плагін Google Analytics для WordPress, Monsterinsights розширює…

Встановлення WordPress у популярних хостинг компаній

Якщо ви хочете налаштувати сайт WordPress сусідства, важливо знайти потрібний пристрій. Оскільки WordPress не буде працювати негайно на вашому комп’ютері, ви хочете, щоб програма програмного забезпечення для зростання Інтернету змогла вирішити це завдання. Це робить побудови веб сайту та отримує його в Інтернеті швидко та простим. Однак він також може бути використаний для встановлення WordPress на регіональному рівні. Використовуючи версію WordPress, збережену на вашому комп’ютері, ви можете внести будь які зміни, які вам подобаються, і ваші відвідувачі не побачать їх. Це дозволяє вам поглянути на програмне забезпечення, навчатись досвіду кодування та безпечно сканувати помилки продуктивності.

Надійна оцінка відгуків: варіанти, ціноутворення, avahost.ua & Більше (

Як встановити WordPress на своєму веб хостингу

Bluehost також надішле дані на вашу електронну адресу. Після цього Bluehost попросить вас вибрати доменне ім’я та шлях на своєму веб сайті. Якщо ви вже придбали назву сайту, то у вас буде можливість вибрати його у спадному меню. Це приєднається до бази даних разом із вашим обліковим записом WordPress. Платформа додатково допомагає добре розробленим темам, які можуть бути легко використані для дизайну чистого сайту.

  • Незахищений метод підключення, відомий як FTP та безпечний метод, відомий як SFTP.
  • Обов’язково виберіть UTF8_GENERAL-CI, як показано в наступному виборі.
  • Перегляньте цей повний підручник з WordPress, щоб встановити WordPress, використовуючи Softaculous.
  • Однак вам потрібно буде встановити відповідну програмну програму на своєму ПК.

Leave a Comment